| Ident | 20101399 |
|---|---|
| Proizvajalec | Dahua |
| Oblika | Dome WiFi |
| Ločljivost kamere | 4MP |
| Leča | 2.8mm |
| Domet IR | 30m |
| IP zaščita | IP67 |
| IK zaščita | IK10 |
| SD kartica | 256GB |
| WDR | DWDR |
| Wifi | 2.4Ghz |
| Kompatibilnost | PFA136/PFB203W |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NA ZALOGI |
HDBW1430DE-SW – dome WiFi kamera 4MP fiksna leča
145,18 € z vključenim DDV
4MP IR mrežna WiFi kamera s fiksnim objektivom, 4MP 1/3″ CMOS slikovni senzor, nizka svetilnost in visoka ločljivost slike. Izhodi max. 4 MP (2560 × 1440) pri 20 sličicah na sekundo, maksimalno podpira 3 MP (2304 × 1296) pri 25/30 sličicah na sekundo. Kodek H.265, visoka stopnja stiskanja, ultra nizka bitna hitrost, vgrajene IR LED. SMART H.264+/H.265+, prilagodljivo kodiranje, uporabno za različne pasovne širine in okolja za shranjevanje. DWDR, 3D NR, BLC, digitalni vodni žigi, uporabni za različne prizore spremljanja. Zaznavanje nenormalnosti: zaznavanje gibanja, poseganje v video, brez kartice SD, polna kartica SD, napaka na kartici SD, prekinitev povezave z omrežjem, konflikt IP, nezakonit dostop, SMD (človek). Podpira anteno 2.4G Wi-Fi, doseg do 80 m na odprtem območju. Podpira max. 256 G Micro SD kartico. Napajanje 12 VDC, napajalnik vključen, zaščita IP67, IK10. V beli barvi.
19 na zalogi (se lahko naroči)

19 na zalogi (se lahko naroči)







