| Ident | 20101523 |
|---|---|
| Proizvajalec | Dahua |
| Oblika | PT |
| Ločljivost kamere | 4MP |
| Leča | 3.6mm |
| Domet IR | 10m |
| SD kartica | 256GB |
| Zvok | Vgrajen mikrofon/zvočnik |
| Wifi | 2.4Ghz |
| Omrežni protokoli | |
| Barva | Črna |
| Zaloga | NA ZALOGI |
A46LP-D – pan/tilt IP kamera 4MP fiksna leča
68,32 € z vključenim DDV
Notranja kamera 4MP H.265 Wi-Fi Pan & Tilt kamera. V črni barvi
8 na zalogi (se lahko naroči)
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!

Ta izdelek: A46LP-D - pan/tilt IP kamera 4MP fiksna leča
8 na zalogi (se lahko naroči)
-
+
68,32 € z vključenim DDV
68,32 € z vključenim DDV
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!





