| Ident | 20101579 |
|---|---|
| Proizvajalec | Dahua |
| Oblika | Dome |
| Ločljivost kamere | 5MP |
| Leča | 2.7-13.5mm |
| Domet IR | 40m |
| Optični zoom | 5x |
| IP zaščita | IP67 |
| IK zaščita | IK10 |
| SD kartica | 256GB |
| WDR | 120dB |
| Analitika | SMD Plus |
| Zvok | Vgrajen mikrofon |
| Kompatibilnost | PFA137/PFB203W |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NA ZALOGI |
HDBW2541R-ZAS – dome IP kamera 5MP nastavljiva leča
384,30 € z vključenim DDV
5MP IR Varifokalna Kupolasta Mrežna Kamera WizSense ponuja visoko ločljivost slike s 1/2,7-palčnim slikovnim senzorjem CMOS, podpira izhode do 5 MP pri 20 sličicah na sekundo ter 4 MP pri 25/30 sličicah na sekundo, vgrajen je kodek H.265 za visoko stopnjo stiskanja, ima vgrajeno IR LED za maksimalno IR razdaljo do 40 m, ter omogoča inteligentno spremljanje, zaznavanje nenormalnosti in podpira Micro SD kartico do 256 GB, napajanje pa je preko 12 VDC/PoE; odporna je na vremenske vplive z IP67 in IK10 zaščito ter ima tehnologijo SMD Plus, v beli barvi.
20 na zalogi (se lahko naroči)
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!

Ta izdelek: HDBW2541R-ZAS - dome IP kamera 5MP nastavljiva leča
20 na zalogi (se lahko naroči)
-
+
384,30 € z vključenim DDV
384,30 € z vključenim DDV
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!





