| Ident | 20101705 |
|---|---|
| Proizvajalec | Dahua |
| Oblika | Turret |
| Ločljivost kamere | 8MP |
| Leča | 2.8mm |
| Domet IR | 30m |
| IP zaščita | IP67 |
| SD kartica | 256GB |
| WDR | 120dB |
| Analitika | SMD Plus |
| Zvok | Vgrajen mikrofon |
| Kompatibilnost | PFA130-E/PFB205W-E |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NA ZALOGI |
HDW2849TM-S-IL – turret IP kamera 8MP fiksna leča
285,48 € z vključenim DDV
8MP IR Fixed-focal Eyeball WizSense mrežna kamera ima 8MP slikovni senzor 1/2,7″ CMOS za nizko svetilnost in visoko ločljivost slik. Izhodi max. 8 MP (3840 × 2160) pri 20 sličicah na sekundo in podpira 2688 × 1520 pri 25/30 sličicah na sekundo. Kodek H.265 omogoča visoko stopnjo stiskanja pri ultra nizki bitni hitrosti. Kamera vključuje vgrajeno belo LED in IR LED, s maksimalno razdaljo osvetlitve do 30 m za vsako vrsto svetlobe. Podpira funkcije ROI, SMART H.264+/H.265+, WDR, 3D NR, HLC, BLC za optimalno prilagajanje različnim pogojem spremljanja. Inteligentno spremljanje omogoča zaznavo vdora, prečkanja črte (obe funkciji podpirata razvrščanje in natančno zaznavanje vozila in človeka). Zaznavanje nenormalnosti vključuje zaznavanje gibanja, poseganje v video, zaznavanje zvoka, in obvestila o kartici SD, kot so prazna kartica, polna kartica, ali napaka. Podpira do 256 G Micro SD kartico in vgrajen mikrofon (built-in mic). Napajanje je mogoče preko 12 VDC/PoE, z zaščito IP67 in SMD Plus tehnologijo. Kamera je na voljo v beli barvi.
64 na zalogi (se lahko naroči)

64 na zalogi (se lahko naroči)






