| Ident | 20700018 |
|---|---|
| Proizvajalec | Dahua |
| Oblika | Napajalnik |
| Električni tok | 1.5A |
| Napajanje | 100-240V |
| Izhodna napetost | 12V |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NA ZALOGI |
PFM320D-015 – napajalnik 12V
14,64 € z vključenim DDV
Napajalnik 12V 1,5A
82 na zalogi (se lahko naroči)

