| Ident | 20101489 |
|---|---|
| Proizvajalec | Dahua |
| Oblika | Dome |
| Ločljivost kamere | 8MP |
| Leča | 2.7-13.5mm |
| Domet IR | 40m |
| Optični zoom | 5x |
| IP zaščita | IP67 |
| IK zaščita | IK10 |
| SD kartica | 512GB |
| WDR | 120dB |
| Analitika | SMD 4.0 |
| Funkcija | ACUPICK |
| Zvok | Vgrajen mikrofon/zvočnik |
| Kompatibilnost | PFA197R/PFB206W |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NI NA ZALOGI |
HDBW3849R1-ZAS-PV – dome IP kamera 8MP nastavljiva leča
680,76 € z vključenim DDV
8MP senzor 1/2,8″ CMOS, nizka svetilnost in visoka ločljivost slika Izhodi max 8 MP (3840 × 2160) pri 25/30 sličicah na sekundo Kodek H.265, visoka stopnja stiskanja, ultra nizka bitna hitrost Vgrajena topla svetloba in IR LED; maks Domet IR osvetlitve je 50 m in razdalja tople svetlobe je 40 m ROI, SMART H.264+/H.265+, AI H.264/H.265, prilagodljivo kodiranje, uporabno na različne pasovne širine in okolja za shranjevanje Način vrtenja, WDR, 3D NR, HLC, BLC, digitalni vodni žig, uporabno na različne prizore spremljanja Inteligentno spremljanje: vdor, tripwire (obe funkciji podpirata razvrščanje in natančno odkrivanje vozila in človeka) Zaznavanje nenormalnosti: zaznavanje gibanja, maskiranje zasebnosti, spreminjanje prizora, zaznavanje zvoka, ni kartice SD, kartica SD je polna, napaka kartice SD, prekinitev omrežne povezave, konflikt IP, nezakonit dostop in zaznavanje napetosti Alarm: 1 vhod, 1 izhod; avdio: 1 vhod, 1 izhod; podpira max 256 G Micro SD kartica; vgrajeni dvojni mikrofoni; 1-kanalni zvočnik Napajalnik 12 VDC/PoE Zaščita IP67, IK10 Zvočni in svetlobni alarm (rdeča in modra lučka) SMD 3.0 Vklop/razorožitev z enim klikom prek vhoda alarma, v beli barvi
Na voljo po naročilu

Na voljo po naročilu





