| Ident | 20101706 |
|---|---|
| Proizvajalec | Dahua |
| Oblika | Bullet 4G |
| Ločljivost kamere | 4MP |
| Leča | 2.8mm |
| Domet IR | 60m |
| IP zaščita | IP67 |
| SD kartica | 256GB |
| WDR | 120dB |
| Zvok | Vgrajen mikrofon/zvočnik |
| Kompatibilnost | PFA121 |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NI NA ZALOGI |
HFW3441DG-AS-4G-EAU-B – bullet IP kamera 4MP fiksna leča
724,68 € z vključenim DDV
4MP IR Mrežna Kamera Bullet WizSense 4G s fiksnim objektivom, opremljena s 4-MP 1/3″ slikovnim senzorjem CMOS za nizko svetilnost in visoko ločljivost slik, izhaja s maksimalno ločljivostjo 4 MP (2688 × 1520) pri 25/30 sličicah na sekundo. Kodek H.265 omogoča visoko stopnjo stiskanja pri ultra nizki bitni hitrosti. Kamera ima vgrajeno belo LED diodo z dometom do 30 m in IR LED z dometom do 50 m. Podpira povezavo zvočnega in svetlobnega alarma, ki se sprožita ob aktivaciji alarma. Vgrajen je visoko zmogljiv 4G modul, primeren za vse mobilne omrežne povezave, omogoča pa tudi brezžično namestitev prek 4G omrežja. Kamera vključuje tudi vgrajen senzor PIR za zaznavo človeškega telesa prek pasivnega infrardečega sevanja, občutljivega na telesno temperaturo. Vgrajen 8 GB pomnilniški čip eMMC varuje ključne zapise pred izgubo. Zaznavanje nenormalnosti vključuje gibanje, poseganje v video, zaznavanje zvoka, upravljanje s kartico SD ter opozorila ob polni kartici SD, napaki kartice, prekinitvi omrežne povezave, konfliktu IP in nezakonitem dostopu. Kamera podpira tudi alarme z 1 vhodom, 1 izhodom, avdio vmesnikom ter RS485 za spremljanje solarne baterije. Podpira Micro SD kartice do 256 GB, vgrajen mikrofon, zvočnik ter dvosmerni pogovor. Zaščitena je s standardom IP67 in je na voljo v beli barvi.
Na voljo po naročilu

Na voljo po naročilu





