| Ident | 20101786 |
|---|---|
| Proizvajalec | Dahua |
| Oblika | Dome |
| Ločljivost kamere | 8MP |
| Leča | 2.8mm |
| Domet IR | 30m |
| IP zaščita | IP67 |
| IK zaščita | IK10 |
| SD kartica | 256GB |
| WDR | 120dB |
| Analitika | SMD Plus |
| Zvok | Vgrajen mikrofon |
| Kompatibilnost | PFA136-BLACK/PFB203W-BLACK |
| Barva | Črna |
| Zaloga | NA ZALOGI |
HDBW2841E-S-BLACK – dome IP kamera 8MP fiksna leča
258,64 € z vključenim DDV
8MP IR Fixed-focal Dome WizSense Mrežna Kamera, 8MP 1/2.7″ CMOS Slikovni senzor z nizko svetilnostjo in sliko visoke ločljivosti, Max. 8MP (3840 × 2160) @20 fps, (2688 × 1520) @25/30 fps, Kodek H.265, visoka stopnja stiskanja, ultra nizka bitna hitrost, Vgrajena IR LED in maks. razdalja osvetlitve je 30 m, ROI, SMART H.264+/H.265+, prilagodljivo kodiranje, uporabno za različne pasovne širine in okolja za shranjevanje, Način vrtenja, WDR, 3D NR, HLC, BLC, digitalni vodni žig, ki se uporablja za različne prizore spremljanja, Inteligentno spremljanje: vdor, tripwire (obe funkciji podpirata razvrščanje in natančno zaznavanje vozila in človeka), Zaznavanje nenormalnosti: zaznavanje gibanja, poseganje v video, zaznavanje zvoka, ni kartice SD, kartica SD je polna, napaka kartice SD, prekinitev omrežne povezave, konflikt IP, nezakonit dostop in zaznavanje napetosti, Podpira max. 256 G Micro SD kartica; vgrajen mikrofon, 12 VDC/PoE, IP67, IK10, SMD Plus, V črni barvi.
Na voljo po naročilu

Na voljo po naročilu





