| Ident | 20101815 |
|---|---|
| Proizvajalec | Dahua |
| Oblika | Bullet |
| Ločljivost kamere | 5MP |
| Leča | 2.7-13.5mm |
| Domet IR | 40m |
| Optični zoom | 5x |
| IP zaščita | IP67 |
| SD kartica | 512GB |
| WDR | 120dB |
| Analitika | SMD 4.0 |
| Funkcija | TIOC 3.0 |
| Zvok | Vgrajen mikrofon/zvočnik |
| Kompatibilnost | PFA135/PFA130-E |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NI NA ZALOGI |
HFW3549T1-ZAS-PV-S5 – bullet IP kamera 5MP nastavljiva leča
581,94 € z vključenim DDV
5MP pametna omrežna kamera WizSense z dvojnimi lučmi, aktivno odvračanje, vari-fokalna bullet zasnova, CMOS slikovni senzor 5 MP 1/2,7″ z nizko svetilnostjo, izhod 5 MP (2960 × 1668) @ 20 fps, H.265 kodek z visoko stiskanjem in ultra nizko bitno hitrostjo, vgrajeni topla luč in IR LED (domet IR 50 m, topla svetloba 40 m), ROI, SMART H.264+/H.265+, AI H.264/H.265, način vrtenja, WDR, 3D NR, HLC, BLC, digitalni vodni žig, inteligentno spremljanje (vdor, tripwire za vozila in ljudi), zaznavanje nenormalnosti (gibanje, zasebnost, sprememba prizora, zvok, SD napake, omrežje, IP konflikti), alarm (1 vhod, 1 izhod), avdio (1 vhod, 1 izhod), podpora za 512 GB Micro SD, vgrajen dvojni mikrofon, zvočnik, dvosmerni pogovor, napajanje 12 VDC/PoE, zaščita IP67, zvočni in svetlobni alarm (rdeča in modra luč), SMD 4.0, podpora za AI SSA, enodotični vklop/izklop, prilagodljivo SMD območje za alarmne sprožitve, v beli barvi.
Na voljo po naročilu

Na voljo po naročilu







