| Ident | 20101973 |
|---|---|
| Proizvajalec | Dahua |
| Oblika | Bullet |
| Ločljivost kamere | 4MP |
| Leča | 2.1mm |
| Domet IR | 15m |
| IP zaščita | IP66 |
| SD kartica | 512GB |
| Zvok | Vgrajen mikrofon/zvočnik |
| Wifi | 2.4/5Ghz |
| Vgrajena baterija | 32.4Wh |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NI NA ZALOGI |
BF4CP-XL – bullet IP baterijska kamera 4MP
89,06 € z vključenim DDV
4MP Wi-Fi, baterijska mrežna bullet kamera,vgrajen 1/3″ CMOS fiksni objektiv, max resolucija 2560 (H) × 1440 (V), IR Led domet do 15m, topla Led domet do 20m, vgrajen mikrofon in zvočnik, podpira SD kartico max 512GB, kapaciteta baterije 32.4 Wh, IP66. V beli barvi.
Na voljo po naročilu

