| Ident | 20102011 |
|---|---|
| Proizvajalec | Dahua |
| Oblika | PT |
| Ločljivost kamere | 4MP |
| Leča | 2.7 mm–13.5 mm |
| Domet IR | 30m |
| Optični zoom | 5x |
| IP zaščita | IP66 |
| SD kartica | 256GB |
| WDR | 120dB |
| Analitika | SMD 3.0 |
| Zvok | Vgrajen mikrofon in zvočnik |
| Ločljivost objektiva | 4MP |
| Napajanje | PoE |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NA ZALOGI |
SD2C405NB-GNY-A-PV-S2
311,10 € z vključenim DDV
4MP 5× Smart Dual Light WizSense mrežna PTZ kamera, 1/2,8″ CMOS senzor, omogoča 5× optični zoom, do 25/30 fps pri 4 MP, zaščito IP66, IVS zaznavanje vdora in prekinitve, vgrajen mikrofon in zvočnik za dvosmerni pogovor, SMD 3.0, opozorila s toplo svetlobo in zvokom ter samodejno sledenje Lite. V beli barvi.
12 na zalogi (se lahko naroči)



