| Ident | 20101707 |
|---|---|
| Proizvajalec | Hanwha |
| Oblika | Turret |
| Ločljivost kamere | 4MP |
| Leča | 3mm |
| Domet IR | 20m |
| IP zaščita | IP67 |
| IK zaščita | IK10 |
| SD kartica | 32GB |
| WDR | 120dB |
| Kompatibilnost | SBV-A14B/SBP-125WMW |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NA ZALOGI |
AKCIJA
ANE-L7012R – turret IP kamera 4MP fiksna leča
329,40 € z vključenim DDV
4MP IR Flateye kamera, ločljivost 4 MP (2560 x 1440), Vgrajena 3 mm fiksna leča, 30fps@ vse ločljivosti (H.265/H.264), H.265/H.264, podprt kodek MJPEG, večkratno pretakanje, Dan in noč (ICR), WDR (120 dB), Pogled na hodnik, podpora za WiseStream II, Zaznavanje defokusiranja, zaznavanje smeri, zaznavanje gibanja, vstop/izhod, poseganje, Reža za pomnilnik Micro SD/SDHC (maks. 32 GB), PoE, IR vidna dolžina 20m, IP67, IK10, V beli barvi.
2 na zalogi (se lahko naroči)
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!

Ta izdelek: ANE-L7012R - turret IP kamera 4MP fiksna leča
2 na zalogi (se lahko naroči)
-
+
329,40 € z vključenim DDV
329,40 € z vključenim DDV
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!






