| Ident | 20101708 |
|---|---|
| Proizvajalec | Hanwha |
| Oblika | Dome |
| Ločljivost kamere | 4MP |
| Leča | 3mm |
| Domet IR | 20m |
| IP zaščita | IP66 |
| IK zaščita | IK10 |
| SD kartica | 128GB |
| WDR | 120dB |
| Kompatibilnost | SBV-A14B/SBV-120WCW |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NA ZALOGI |
AKCIJA
ANV-L7012R – dome IP kamera 4MP fiksna leča
268,40 € z vključenim DDV
Zunanja vandalska Dome kamera serije Wisenet A, 4 MP @ 30 FPS, 3 mm objektiv s fiksnim goriščem, WiseStreamII, trojni kodek (H.265/H.264/MJPEG), 120 dB WDR, IR LED 20 m (65,62 ft), dan in noč (ICR), FoV H: 98,3° / V: 54,2°, virtualno območje (vdor/vstop/izhod), virtualna črta (prečkanje/smer), zaznavanje gibanja, SD kartica, IP66, IK10, PoE, v beli barvi
2 na zalogi (se lahko naroči)
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!

Ta izdelek: ANV-L7012R - dome IP kamera 4MP fiksna leča
2 na zalogi (se lahko naroči)
-
+
268,40 € z vključenim DDV
268,40 € z vključenim DDV
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!



