| Ident | 20101921 |
|---|---|
| Proizvajalec | Ajax |
| Oblika | Turret |
| Ločljivost kamere | 8MP |
| Leča | 2.8mm |
| Domet IR | 50m |
| IP zaščita | IP65 |
| IK zaščita | IK08 |
| SD kartica | 256GB |
| Zvok | Vgrajen mikrofon |
| Kompatibilnost | JunctionBox |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NI NA ZALOGI |
AX TURRETCAM (8 Mp/2.8 mm) White – turret IP kamera 8MP fiksna leča
339,16 € z vključenim DDV
8MP Turret IP kamera, AI človek, avto, domača žival, z vidnim kotom 110°, leča 2.8mm IR 50m, True WDR, mikrofonom in PoE/12V, resolucija 3840 × 2160 , 20FPS, SD kartica do 256GB, vgrajen mikrofon, HDR, True WDR, IP65, IK08, v beli barvi.
Na voljo po naročilu
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!

Ta izdelek: AX TURRETCAM (8 Mp/2.8 mm) White - turret IP kamera 8MP fiksna leča
Na voljo po naročilu
-
+
339,16 € z vključenim DDV
339,16 € z vključenim DDV
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!




