| Ident | 20100897 |
|---|---|
| Proizvajalec | Dahua |
| Oblika | Dome |
| Ločljivost kamere | 5MP |
| Leča | 2.7-13.5mm |
| Domet IR | 40m |
| Optični zoom | 5x |
| IP zaščita | IP67 |
| IK zaščita | IK10 |
| SD kartica | 512GB |
| WDR | 120dB |
| Analitika | SMD 3.0 |
| Zvok | Vgrajen mikrofon |
| Kompatibilnost | PFA138 / PFB211W |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NA ZALOGI |
HDBW5541E-ZE-S3 – dome IP kamera 5MP nastavljiva leča
B2B izdelek
5MP WDR IR Dome AI Mrežna Kamera, 1/2.7″ CMOS Max izhod 5MP (2960×1668) @25/30 fps Max IR LED Domet do 40m, ROI, SVC, SMART H.264+/H.265+, AI H.264/H.265 WDR, 3D NR, HLC, BLC, Z algoritmom globokega učenja podpira video metapodatke, pametno zaznavanje zvoka, IVS, zaznavanje obrazov, zaznavanje pametnih predmetov in štetje ljudi itd Alarm 2 in, 1 out; audio 1 in, 1 out; podpira max 512 GB Micro SD kartico, built-in MIC 24V AC/12 VDC/PoE; ePoE, IP67, IK10, SMD 3.0 v beli barvi
1 na zalogi (se lahko naroči)
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!

Ta izdelek: HDBW5541E-ZE-S3 - dome IP kamera 5MP nastavljiva leča
1 na zalogi (se lahko naroči)
-
+
678,32 € z vključenim DDV
678,32 € z vključenim DDV
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!





