| Ident | 20101785 |
|---|---|
| Proizvajalec | Dahua |
| Oblika | Turret |
| Ločljivost kamere | 8MP |
| Leča | 2.8mm |
| Domet IR | 30m |
| IP zaščita | IP67 |
| SD kartica | 256GB |
| WDR | 120dB |
| Analitika | SMD 4.0 |
| Funkcija | TIOC 3.0 |
| Zvok | Vgrajen mikrofon/zvočnik |
| Kompatibilnost | PFA137/PFB205W-E |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NA ZALOGI |
HDW3849H-AS-PV-S5 – turret IP kamera 8MP fiksna leča
429,44 € z vključenim DDV
8MP barvna omrežna kamera WizSense za aktivno odvračanje s fiksnim žariščem, 8 MP, 1/2,8-palčni slikovni senzor CMOS, nizka osvetlitev, visoka ločljivost slike, oddaja največ 8 MP (3840 × 2160) pri 20 sličicah na sekundo (funkcija AI je privzeto omogočena), podpira 8 MP (3840 × 2160) pri 25/30 sličicah na sekundo (ko je funkcija AI onemogočena), kodek H.265, visoka stopnja stiskanja, nizka bitna hitrost, vgrajen topli osvetljevalec in maks. razdalja osvetlitve: 30 m, ROI, Smart H.265+/Smart H.264+, prilagodljivo kodiranje, uporabno za različne pasovne širine in okolja za shranjevanje, način vrtenja, WDR, 3D NR, HLC, BLC, digitalni vodni žig, uporaben za različne prizore spremljanja, inteligentno zaznavanje: vdor, tripwire (podpira klasifikacijo in natančno zaznavanje vozila in človeka), zaznavanje nenormalnosti: zaznavanje gibanja, spreminjanje videa, spreminjanje scene, zaznavanje zvoka, brez kartice SD, polna kartica SD, napaka kartice SD, prekinitev povezave z omrežjem, konflikt IP, nezakonit dostop in zaznavanje napetosti, podpira povezavo zvočnega in svetlobnega alarma, ko se sproži alarm, kamera poveže zvočni alarm in utripajočo svetlobo, v konfiguriranem obdobju lahko onemogočite dogodke izhoda alarma, pošiljanja e-pošte, zvoka in svetlobe, alarm: 1 vhod, 1 izhod; avdio: 1 vhod, 1 izhod; podpira max. 256 G Micro SD kartica, vgrajen mikrofon in zvočnik, 12V DC/PoE napajalnik, zaščita IP67, SMD Plus, alarm rdeče in modre luči, v beli barvi.
14 na zalogi (se lahko naroči)

14 na zalogi (se lahko naroči)





