| Ident | 20101947 |
|---|---|
| Proizvajalec | Dahua |
| Oblika | Bullet |
| Ločljivost kamere | 4MP |
| Leča | 3.6mm |
| Domet IR | 30m |
| IP zaščita | IP67 |
| SD kartica | 512GB |
| WDR | DWDR |
| Analitika | SMD |
| Zvok | Vgrajen mikrofon/zvočnik |
| Omrežje | 4G |
| Vgrajena baterija | 64Wh |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NA ZALOGI |
HFW2441DG-4G-SP-B-MAX
585,60 € z vključenim DDV
4 MP (2560 × 1440) 1/3″ CMOS slikovni senzor, 15 FPS, nizka svetilnost in slika visoke ločljivosti, Kodek H.265, Vgrajena topla svetloba in IR LED, največja IR razdalja 30 m, največja razdalja tople svetlobe 20 m, Povezava zvočnega in svetlobnega alarma. Ko se sproži alarm, se zvok in svetloba povežeta, Vgrajen visokozmogljiv 4G modul, ki je primeren za vsa mobilna omrežja, Vgrajen PIR senzor, ki zazna človeško telo prek pasivnega infrardečega sevanja, ki je občutljivo na telesno temperaturo, V načinu AOV se kamera zbudi, ko se pojavi oseba ali vozilo, in zagotavlja 24/7 nadzor, hkrati pa ohranja ultra nizko porabo energije, Podpira največ 512 GB Micro SD kartico; vgrajen mikrofon in zvočnik; podpira dvosmerni pogovor, Solarna plošča ponuja integrirano in Snemljiva zasnova in podpira večdimenzionalno nastavitev kota, vgrajena 64 Wh visokozmogljivo litijevo železovo fosfatno baterijo s stabilnim delovanjem. Različica MAX uporablja baterijo s širokim temperaturnim razponom, zaradi česar je primerna za širši spekter regij po vsem svetu. Podpira 12 VDC kot tudi Type-C napajalnik, ki se uporabljata za priključitev zunanje sončne celice oziroma za začasno polnjenje s prenosno baterijo. Zaščita IP67. SMD, v beli barvi.
1 na zalogi (se lahko naroči)

1 na zalogi (se lahko naroči)








