| Ident | 20101550 |
|---|---|
| Proizvajalec | Dahua |
| Oblika | Bullet |
| Ločljivost kamere | 5MP |
| Leča | 2.7-13.5mm |
| Domet IR | 60m |
| Optični zoom | 5x |
| IP zaščita | IP67 |
| IK zaščita | IK10 |
| SD kartica | 265GB |
| WDR | 120dB |
| Zvok | Vgrajen mikrofon |
| Kompatibilnost | PFA135/PFA130-E |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NI NA ZALOGI |
HFW2541T-ZAS – bullet IP kamera 5MP nastavljiva leča
384,30 € z vključenim DDV
Slikovni senzor CMOS s 5 milijoni slikovnih pik 1/2,7″ zagotavlja nizko svetilnost in visoko ločljivost slik. Kamera omogoča izhod do 5 MP (2592 × 1944) pri 20 sličicah na sekundo ter podpira 4 MP (2688 × 1520) pri 25/30 sličicah na sekundo. Vgrajena IR LED zagotavlja maksimalno razdaljo osvetlitve do 60 m. Podpira funkcije ROI, SMART H.264+/H.265+ za prilagodljivo kodiranje, primerno za različne pasovne širine in okolja za shranjevanje. Kamera ponuja tudi način vrtenja, WDR, 3D NR, HLC, BLC in digitalni vodni žig, ki se uporablja za različne prizore spremljanja. Inteligentno spremljanje omogoča zaznavanje vdora in prehoda črte s podporo razvrščanja in natančnega odkrivanja vozil ter ljudi. Zaznavanje nenormalnosti vključuje gibanje, posege v video, spreminjanje prizora in zaznavanje zvoka. Kamera podpira Micro SD kartico do 256 GB, ima vgrajen napajalnik 12 VDC/PoE za enostavno namestitev ter zaščito IP67 in SMD Plus. Na voljo je v beli barvi.
Na voljo po naročilu

Na voljo po naročilu




