| Ident | 20101903 |
|---|---|
| Proizvajalec | Dahua |
| Oblika | Bullet |
| Ločljivost kamere | 6MP |
| Leča | 2.8mm |
| Domet IR | 30m |
| IP zaščita | IP67 |
| SD kartica | 256GB |
| WDR | 120dB |
| Analitika | SMD Plus |
| Zvok | Vgrajen mikrofon |
| Kompatibilnost | PFA134/PFA103-E |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NA ZALOGI |
HFW2649S-S-IL- bullet IP kamera 6MP fiksna leča
258,64 € z vključenim DDV
6MP 1/2,7″ CMOS z nizko svetilnostjo in visoko ločljivostjo, oddaja do 6 MP (3288×1850) pri 20 sličicah na sekundo ter podpira 2688×1520 (2688 × 1520) pri 25/30 sličicah na sekundo; kodek H.265, vgrajena topla luč in IR LED z največjo razdaljo osvetlitve 30 m, ROI, SMART H.264+/H.265+ za prilagodljivo kodiranje, način vrtenja, WDR, 3D NR, HLC, BLC, digitalni vodni žig, inteligentno spremljanje (vdor, tripwire), zaznavanje nenormalnosti, podpora do 256 G Micro SD kartice, vgrajen mikrofon, napajalnik 12VDC/PoE, zaščita IP67, SMD Plus, v beli barvi.
24 na zalogi (se lahko naroči)
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!

Ta izdelek: HFW2649S-S-IL- bullet IP kamera 6MP fiksna leča
24 na zalogi (se lahko naroči)
-
+
258,64 € z vključenim DDV
258,64 € z vključenim DDV
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!







