| Ident | 20101471 |
|---|---|
| Proizvajalec | Dahua |
| Oblika | Bullet |
| Ločljivost kamere | 5MP |
| Leča | 2.8mm |
| Domet IR | 30m |
| IP zaščita | IP67 |
| SD kartica | 256GB |
| WDR | 120dB |
| Analitika | SMD 4.0 |
| Funkcija | TIOC 3.0 |
| Zvok | Vgrajen mikrofon/zvočnik |
| Kompatibilnost | PFA135/PFA130-E |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NA ZALOGI |
HFW3549T1-AS-PV-S5 – bullet IP kamera 5MP fiksna leča
442,86 € z vključenim DDV
5 MP bullet kamera, 1/2,7″ z nizko svetilnostjo in visoko ločljivostjo: izhod max. 5 MP (2592 × 1944) pri 20 fps, podpira 4 MP (2688 × 1520) pri 25/30 fps, kodek H.265, visoka stopnja stiskanja, ultra nizka bitna hitrost, vgrajena topla svetloba in IR LED z dometom do 30 m, ROI, SMART H.264+/H.265+, AI H.264/H.265, način vrtenja, WDR, 3D NR, HLC, BLC, digitalni vodni žig, inteligentno spremljanje (vdor, tripwire), zaznavanje nenormalnosti, 1 vhod/izhod za alarm, avdio 1 vhod/izhod, podpira max. 256 G Micro SD kartico, vgrajeni mikrofoni, napajalnik 12 VDC/PoE, zaščita IP67, zvočni in svetlobni alarm (rdeča/modra lučka), SMD 3.0, vklop/razorožitev z enim klikom v beli barvi.
15 na zalogi (se lahko naroči)

15 na zalogi (se lahko naroči)







