| Ident | 20101712 |
|---|---|
| Proizvajalec | Dahua |
| Oblika | Bullet |
| Ločljivost kamere | 8MP |
| Leča | 2.8mm |
| Domet IR | 30m |
| IP zaščita | IP67 |
| SD kartica | 256GB |
| WDR | 120dB |
| Analitika | SMD 4.0 |
| Zvok | Vgrajen mikrofon |
| Kompatibilnost | PFA130-E |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NA ZALOGI |
AKCIJA
HFW3842E-AS – bullet IP kamera 8MP fiksna leča
387,96 € z vključenim DDV
8 MP (3840 × 2160) pri 25/30 sličicah na sekundo, kodek H.265, visoka stopnja stiskanja, ultra nizka bitna hitrost, vgrajena IR LED in maksimalna razdalja osvetlitve je 30 m, ROI, SMART H.264+/H.265+, AI H.264/H.265, prilagodljivo kodiranje, uporabno za različne pasovne širine in okolja za shranjevanje, napajalnik 12 VDC/PoE, enostaven za namestitev, zaščita IP67, SMD 4.0, AI SSA, v beli barvi.
3 na zalogi (se lahko naroči)
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!

Ta izdelek: HFW3842E-AS - bullet IP kamera 8MP fiksna leča
3 na zalogi (se lahko naroči)
-
+
387,96 € z vključenim DDV
387,96 € z vključenim DDV
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!






