| Ident | 20101261 |
|---|---|
| Proizvajalec | Dahua |
| Oblika | Bullet |
| Ločljivost kamere | 8MP |
| Leča | 2.8mm |
| Domet IR | 30m |
| IP zaščita | IP67 |
| SD kartica | 256GB |
| WDR | 120dB |
| Analitika | SMD 3.0 |
| Funkcija | TIOC 2.0 |
| Zvok | Vgrajen mikrofon/zvočnik |
| Kompatibilnost | PFA135/PFA130-E |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NI NA ZALOGI |
HFW3849T1-AS-PV-S3 – bullet IP kamera 8MP fiksna leča
430,66 € z vključenim DDV
Pametna omrežna kamera WizSense s fiksno goriščno razdaljo in dvojno osvetlitvijo 8MP, opremljena z 8MP 1/2,8-palčnim slikovnim senzorjem CMOS za nizko svetilnost in visoko ločljivost slik. Izhaja s 8 MP (3840 × 2160)@25/30 sličic na sekundo, uporablja kodek H.265 za visoko stiskanje z izjemno nizko bitno hitrostjo. Vgrajena topla svetloba in IR-svetloba; maksimalna razdalja osvetlitve IR je 30 m, razdalja tople svetlobe pa 30 m. Podpira način vrtenja, WDR, 3D NR, HLC, BLC, digitalni vodni žig. Omogoča inteligentno spremljanje z detekcijo vdora in tripwire, ki podpirata razvrščanje in natančno zaznavanje vozila in človeka. Zaznava nepravilnosti vključuje gibanje, zakrivanje zasebnosti, spreminjanje prizora, zaznavanje zvoka, brez kartice SD, polna kartica SD, napaka kartice SD, prekinitev povezave z omrežjem, konflikt IP, nezakonit dostop in zaznavanje napetosti. Ima 1 vhod in 1 izhod za alarm, 1 vhod in 1 izhod za zvok, podpira max. 256 G Micro SD kartico, vgrajen dvojni mikrofon MIC, 1-kanalni zvočnik, ter omogoča dvosmerni pogovor. Napaja se preko 12 VDC/PoE, z zaščito IP67. Vključuje zvočni in svetlobni alarm (rdeča in modra luč), SMD 3.0, ter je na voljo v beli barvi.
Na voljo po naročilu

Na voljo po naročilu







