| Ident | 20101752 |
|---|---|
| Proizvajalec | Dahua |
| Oblika | Bullet |
| Ločljivost kamere | 8MP |
| Leča | 2.8mm |
| Domet IR | 80m |
| IP zaščita | IP67 |
| IK zaščita | IK10 |
| SD kartica | 512GB |
| WDR | 120dB |
| Analitika | SMD 3.0 |
| Funkcija | ACUPICK |
| Zvok | Vgrajen mikrofon |
| Kompatibilnost | PFA130-E |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NI NA ZALOGI |
HFW5842T-SE-S3 – bullet IP kamera 8MP fiksna leča
B2B izdelek
Kamera 8MP, izhodi max. 8 MP (3840 × 2160) @ 25/30 fps, vgrajena IR LED in maks. razdalja osvetlitve je 30 m; ROI, SVC, SMART H.264+/H.265+, AI H.264/H.265, kodiranje po filtru, prilagodljivo kodiranje, uporabno za različne pasovne širine in okolja za shranjevanje; način vrtenja, WDR, 3D NR, HLC, BLC, digitalni vodni žig, ki se uporablja za različne prizore spremljanja; z algoritmom globokega učenja podpira: video metapodatke, IVS, zaznavanje obrazov, zaznavanje pametnih predmetov in štetje ljudi itd.; podpira max. 512 GB Micro SD kartica, vgrajen MIC; 12 VDC/PoE napajalnik, ePoE; zaščita IP67 in IK10; SMD 3.0; v beli barvi.
Na voljo po naročilu
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!

Ta izdelek: HFW5842T-SE-S3 - bullet IP kamera 8MP fiksna leča
Na voljo po naročilu
-
+
716,14 € z vključenim DDV
716,14 € z vključenim DDV
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!






