| Ident | 20101500 |
|---|---|
| Proizvajalec | Uniview |
| Oblika | Bullet |
| Ločljivost kamere | 5MP |
| Leča | 2.8mm |
| Domet IR | 30m |
| IP zaščita | IP67 |
| SD kartica | 256GB |
| WDR | 120dB |
| Zvok | Vgrajen mikrofon/zvočnik |
| Kompatibilnost | TR-JB05-B-IN |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NA ZALOGI |
IPC2125SB-ADF28KMC-IO – bullet IP kamera 5MP fiksna leča
409,92 € z vključenim DDV
5MP HD inteligentna svetlobna in zvočna opozorilna fiksna mrežna kamera Bullet, visokokakovostna slika s 5MP, 1/2,7″ CMOS senzorjem; 5MP (2880×1620) @ 30/25fps, 4MP (2560×1440) @ 30/25fps, 3MP (2304×1296) @ 30/25fps, 2MP (1920×1080) @ 30/25fps; Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG; pametno preprečevanje vdorov, vključi prečkanje črte, vdor, zaznavanje vstopa v območje, zapuščanje območja; na podlagi ciljne klasifikacije pametno preprečevanje vdorov znatno zmanjša število lažnih alarmov, ki jih povzročajo listi, ptice in luči itd., natančno izostri človeka ter motorna in nemotorna vozila; podpira povezavo zvočnega in svetlobnega alarma, ko se sproži pametno preprečevanje vdorov, kamera poveže zvočni alarm in svetlobno povezavo; 120dB resnična tehnologija WDR omogoča jasno sliko v prizorih z močno svetlobo; podpora 9:16 Corridor Mode, vgrajen mikrofon in zvočnik; Smart IR, do 30 m (98 čevljev) IR razdalje; podpira 256 G kartico Micro SD; zaščita IP67, podpora za napajanje PoE; v beli barvi.
1 na zalogi (se lahko naroči)

1 na zalogi (se lahko naroči)







