| Ident | 20101756 |
|---|---|
| Proizvajalec | Uniview |
| Oblika | Bullet |
| Ločljivost kamere | 8MP |
| Leča | 2.8mm |
| Domet IR | 30m |
| IP zaščita | IP67 |
| SD kartica | 512GB |
| WDR | 120dB |
| Zvok | Vgrajen mikrofon |
| Kompatibilnost | TR-JB05-A-IN |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NA ZALOGI |
IPC2128LB-ADF28K-G – bullet IP kamera 8MP fiksna leča
183,00 € z vključenim DDV
4K Mini fiksna omrežna kamera Bullet s visokokakovostno sliko z 8 MP, 1/2,7″ CMOS senzorjem. Podpira ločljivosti: 8MP (3840*2160)@20fps; 5MP (3072*1728)@30/25fps; 4MP (2560*1440)@30/25fps; 2MP (1920*1080) @30/25fps. Kodiranje v Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG, s 3-osno tehnologijo. Tehnologija Easystar zagotavlja visoko kakovost slike v okolju z nizko osvetlitvijo, medtem ko 120dB prava WDR tehnologija omogoča jasno sliko v močni svetlobi. Podpora za 9:16 Corridor Mode in vgrajen mikrofon. Smart IR za osvetlitev do 50 m (164 ft). Podpira Micro SD kartico do 256 G. Zaščita IP67 in podpora za napajanje PoE. V beli barvi
18 na zalogi (se lahko naroči)

18 na zalogi (se lahko naroči)






