| Ident | 20101502 |
|---|---|
| Proizvajalec | Uniview |
| Oblika | Bullet |
| Ločljivost kamere | 4MP |
| Leča | 2.8-12mm |
| Domet IR | 50m |
| Optični zoom | 4x |
| IP zaščita | IP67 |
| SD kartica | 256GB |
| WDR | 120dB |
| Zvok | Podprt zunanji mikrofon |
| Kompatibilnost | TR-JB05-B-IN |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NA ZALOGI |
IPC2324LB-ADZK-G- bullet IP kamera 4MP nastavljiva leča
263,52 € z vključenim DDV
4MP HD IR Bullet mrežna kamera, visokokakovostna slika s 4MP, 1/3″ CMOS senzorjem; 4MP (2688×1520) @ 25/20fps, 4MP (2560×1440) @ 25/20fps, 3MP (2304×1296) @ 30/25fps, 2MP (1920×1080) @ 30/25fps; Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG; 120dB prava WDR tehnologija omogoča jasno sliko v močni svetlobi; podpora 9:16 Corridor Mode, vgrajen mikrofon; Smart IR, do 50 m (164 ft) IR razdalje; podpira 256 G Micro SD kartico; zaščita IP67; podpira napajanje PoE, 3-osno nastavljanje; v beli barvi.
1 na zalogi (se lahko naroči)
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!

Ta izdelek: IPC2324LB-ADZK-G- bullet IP kamera 4MP nastavljiva leča
1 na zalogi (se lahko naroči)
-
+
263,52 € z vključenim DDV
263,52 € z vključenim DDV
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!





