| Ident | 70100011 |
|---|---|
| Proizvajalec | Liftmaster |
| Oblika | Pogon krilna vrata |
| IP zaščita | IP44 |
| Max.dolžina vrat | 2.5m |
| Max.teža vrat | 150kg |
| Hitrost odpiranja | 6°/s |
| Max.cikli odpiranja na h | 25 |
| Napetost motorja | 24VDC |
| Max.dolžina vrat | 2.5m |
| Moč | 100W |
| Okolje | Zunanje |
| Montaža | Nadomet |
| Barva | Črna |
| Zaloga | NA ZALOGI |
AKCIJA
LA250EVK – pogon krilnih vrat
958,74 € z vključenim DDV
Pogon krilnih vrat, brez vzdrževanja za vratna krila do največ 1.5m / 250kg, 2m / 200kg, 2.5m / 150kg. Enostavna namestitev in programiranje, napajanje 240VDC, moč 100W, potisna sila 1250N, čas odpiranja 90°/15-18s, max 110°, cikli odpiranja na uro 25, -20°C +55°C, IP44, opcijsko dodatno upravljanje prek pametnega telefona myQ, v kompletu 2 x pogon, 2 x daljinski upravljalnik TX4EVF, v črni barvi.
Na voljo po naročilu

