| Ident | 70100014 |
|---|---|
| Proizvajalec | Liftmaster |
| Oblika | Pogon dvižna vrata |
| Max.širina vrat | 6m |
| Max.teža vrat | 200kg |
| Hitrost odpiranja | 130mm/s |
| Max.vlečna sila | 1300N |
| Prenos | Zobati jermen |
| Napetost motorja | 24VDC |
| Okolje | Notranje |
| Montaža | Nadomet |
| Barva | Črna |
| Zaloga | NA ZALOGI |
AKCIJA
LM130EVFA – pogon dvižnih vrat
818,47 € z vključenim DDV
Pogon dvižnih vrat, za vratn širine do največ 6m / 200kg, višina vrat 2.25m z dodatnim podaljškom do max. 4m, Enostavna namestitev in programiranje, vlečna sila 1300N, napajanje 240VDC, prenos moči zobati jermen, hitrost odpiranja 130mm/s, avtomatska zaznava ovir, preobremenitve, soft start/stop, -30°C +55°C, opcijsko dodatno upravljanje prek pametnega telefona myQ, v kompletu z 2 x daljinski upravljalnik TX4EVF, 1 x brezžična stenska tipka 128EV-01, 1 x IR senzor 771EVK, 10 letna garancija na motor, v črni barvi.
Na voljo po naročilu
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!

Ta izdelek: LM130EVFA - pogon dvižnih vrat
Na voljo po naročilu
-
+
818,47 € z vključenim DDV
818,47 € z vključenim DDV
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!



