| Ident | 20700017 |
|---|---|
| Proizvajalec | Dahua |
| Oblika | Napajalnik |
| Električni tok | 2A |
| Napajanje | 100-240V |
| Izhodna napetost | 12V |
| Barva | Črna |
| Zaloga | NA ZALOGI |
PFM320D-EN – napajalnik 12V
15,86 € z vključenim DDV
Napajalnik 12V 2A
113 na zalogi (se lahko naroči)

