| Ident | 70100007 |
|---|---|
| Proizvajalec | Liftmaster |
| Oblika | Pogon drsna vrata |
| IP zaščita | IP44 |
| Navor | 18Nm |
| Max.dolžina vrat | 8m |
| Max.teža vrat | 600kg |
| Hitrost odpiranja | 240mm/s |
| Max.cikli odpiranja na h | 27 |
| Max.dolžina vrat | 8m |
| Moč | 120W |
| Okolje | Zunanje |
| Montaža | Nadomet |
| Barva | Črna |
| Zaloga | NA ZALOGI |
AKCIJA
SL600EVK – pogon drsnih vrat
987,96 € z vključenim DDV
Pogon drsnih vrat brez vzdrževanja za vratna krila do največ 600kg in širine 8m. Enostavna namestitev in programiranje, napajanje 240VDC, moč 120W, navor, 18Nm, hitrost odpiranja/zapiranja 240mm/s, cikli odpiranja na uro 27, -20°C +55°C, IP44, opcijsko dodatno upravljanje prek pametnega telefona myQ, v kompletu 2 x daljinski upravljalnik TX4EVF, v črni barvi
Na voljo po naročilu

