| Ident | 20101849 |
|---|---|
| Proizvajalec | Tiandy |
| Oblika | Fisheye |
| Ločljivost kamere | 5MP |
| Leča | 360° |
| Domet IR | 30m |
| SD kartica | 512GB |
| WDR | 120dB |
| Kompatibilnost | TC-P54BM Spec:Fisheye/V1/A36/A29 |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NI NA ZALOGI |
TC-C35VN – fisheye IP kamera 5 MP fiksna leča
364,78 € z vključenim DDV
5MP fisheye kamera, kovinsko+plastično ohišje, 2592×1944@30fps, podpora za S+265/H.265/H.264B/H.264M/H.264H/Motion JPEG, barvna občutljivost 0.02Lux@(F2.0,AGC ON), črno-bela 0Lux z IR, IR do 30m, vgrajen mikrofon, podpora za microSD/microSDHC/microSDXC kartico do 512GB, pametni nadzor, delovni pogoji -40C~65C, 95%RH, DC12V±25% maks. 8.5W, PoE IEEE 802.3af maks. 9.5W, v beli barvi.
1 na zalogi (se lahko naroči)

