| Ident | 20101920 |
|---|---|
| Proizvajalec | Tiandy |
| Oblika | PT |
| Ločljivost kamere | 3+3MP |
| Leča | 4mm |
| Domet IR | 20m |
| IP zaščita | IP65 |
| SD kartica | 256GB |
| WDR | DWDR |
| Funkcija | Color Maker |
| Zvok | Vgrajen mikrofon/zvočnik |
| Omrežje | 4G |
| Vgrajena baterija | DA |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NA ZALOGI |
TC-H363U – pan/tilt IP solarna kamera 6MP
307,44 € z vključenim DDV
2 x 3MP fiksna Color Maker 4G PT kamera v plastičnem ohišju, panorama in detajl do 3MP (2304×1296@15fps), kodeki S+265/H.265/H.264B/M/H, barvna občutljivost 0.002Lux@(F1.6,AGC ON), črno-bela 0Lux z IR, vgrajena mikrofon in zvočnik, podpora za microSD do 256GB, delovanje pri -10C do 50C, ?95%RH, napajanje DC5V/2A, IP65 zaščita, baterija 10400 mAh, priložen sončni panel, reža za Nano SIM kartico, v beli barvi.
3 na zalogi (se lahko naroči)
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!

Ta izdelek: TC-H363U – pan/tilt IP solarna kamera 6MP
3 na zalogi (se lahko naroči)
-
+
307,44 € z vključenim DDV
307,44 € z vključenim DDV
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!







