| Ident | 20100801 |
|---|---|
| Proizvajalec | Dahua |
| Oblika | Bullet |
| Ločljivost kamere | 8MP |
| Leča | 3.7-11mm |
| Domet IR | 60m |
| Optični zoom | 3x |
| IP zaščita | IP67 |
| IK zaščita | IK10 |
| SD kartica | 128GB |
| WDR | 120dB |
| Kompatibilnost | PFA135/PFA130-E |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NI NA ZALOGI |
HFW2831TP-ZS – bullet IP kamera 8MP nastavljiva leča
394,06 € z vključenim DDV
8MP WDR IR Bullet mrežna kamera s 1/1.8” 8MP progresivnim CMOS senzorjem, podpora za H.265 & H.264 kodeke, pri 25/30fps pri 8MP ločljivosti (3840×2160). Vgrajeni so WDR (120dB), Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC funkcije. Kamera podpira Web viewer, CMS (DSS/PSS) & DMSS ter Micro SD kartico do 128GB. Ima motoriziran objektiv 3.7~11mm, maksimalen IR LED domet do 60m, zaščito IP67, možnost IK10 (izbirno), napajanje preko PoE in je na voljo v beli barvi.
Na voljo po naročilu
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!

Ta izdelek: HFW2831TP-ZS - bullet IP kamera 8MP nastavljiva leča
Na voljo po naročilu
-
+
394,06 € z vključenim DDV
394,06 € z vključenim DDV
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!





