| Ident | 20100870 |
|---|---|
| Proizvajalec | Dahua |
| Oblika | Dome |
| Ločljivost kamere | 8MP |
| Leča | 3.7-11mm |
| Domet IR | 30m |
| Optični zoom | 3x |
| IP zaščita | IP67 |
| IK zaščita | IK10 |
| WDR | 120dB |
| Protokol | HD/SD |
| Kompatibilnost | PFA137 |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NI NA ZALOGI |
HAC-HDBW2802RP-Z – dome analogna kamera 8MP nastavljiva leča
241,56 € z vključenim DDV
4K Starlight HDCVI IR Dome Kamera, Starlight tehnologija, 120dB True WDR, 3DNR, max. 4K resolucija, HD/SD izhod izbirno, audio vhod, 3.7-11mm motoriziran objektiv, max. IR LED doseg do 30m, Smart IR, IP67, napajanje DC12V±30%, v beli barvi.
Na voljo po naročilu
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!

Ta izdelek: HAC-HDBW2802RP-Z - dome analogna kamera 8MP nastavljiva leča
Na voljo po naročilu
-
+
241,56 € z vključenim DDV
241,56 € z vključenim DDV
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!





