| Ident | 20101887 |
|---|---|
| Proizvajalec | Dahua |
| Oblika | Turret |
| Ločljivost kamere | 6MP |
| Leča | 2.8mm |
| Domet IR | 30m |
| IP zaščita | IP67 |
| SD kartica | 256GB |
| WDR | 120dB |
| Analitika | SMD Plus |
| Zvok | Vgrajen mikrofon |
| Kompatibilnost | PFA130-E/PFB203W |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NA ZALOGI |
HDW2649TM-S-IL – turret IP kamera 6MP fiksna leča
258,64 € z vključenim DDV
6MP Smart Dual Light Fixed-focal Eyeball WizSense Mrežna Kamera s 6MP1/2,7-palčni slikovni senzor CMOS, nizka svetilnost, visoka ločljivost, max. 6 MP (3288 × 1850) pri 20 fps, 2688 × 1520 pri 25/30 fps, kodek H.265, ultra nizka bitna hitrost, vgrajena topla lučka in IR LED (IR 20 m, topla svetloba 30 m), ROI, SMART H.264+/H.265+, prilagodljivo kodiranje, WDR, 3D NR, HLC, BLC, digitalni vodni žig, inteligentno spremljanje (vdor, tripwire, zaznavanje vozil in ljudi), zaznavanje nenormalnosti (gibanje, poseganje v video, zaznavanje zvoka, SD kartica, omrežne težave, IP konflikt, napetost), max. 256 G Micro SD, vgrajen mikrofon, napajanje 12 VDC/PoE, zaščita IP67, SMD Plus. V beli barvi.
84 na zalogi (se lahko naroči)

84 na zalogi (se lahko naroči)





