| Ident | 20101736 |
|---|---|
| Proizvajalec | Hanwha |
| Oblika | Bullet |
| Ločljivost kamere | 4MP |
| Leča | 3.3-10.3mm |
| Domet IR | 30m |
| Optični zoom | 3x |
| IP zaščita | IP66 |
| IK zaščita | IK10 |
| SD kartica | 128GB |
| WDR | 120dB |
| Kompatibilnost | SBV-A14B/SBO-140BW |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NA ZALOGI |
AKCIJA
ANO-L7082R – bullet IP kamera 4MP nastavljiva leča
366,00 € z vključenim DDV
Kamera serije Wisenet A, 4MP @ 30 FPS, motorizirana varifokalna leča 3,1x (3,3~10,3 mm) (94,8° ~ 28,1°), WiseStream II, trojni kodek (H.265/H.264/MJPEG), 120dB WDR, virtualno območje (vdor/vstop/izhod), virtualna linija (prečkanje/smer), zaznavanje gibanja, SD kartica, IP66, PoE, IR LED 30 m (98,43 ft), dan in noč (ICR), v beli barvi.
4 na zalogi (se lahko naroči)
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!

Ta izdelek: ANO-L7082R - bullet IP kamera 4MP nastavljiva leča
4 na zalogi (se lahko naroči)
-
+
366,00 € z vključenim DDV
366,00 € z vključenim DDV
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!









