| Ident | 20101735 |
|---|---|
| Proizvajalec | Hanwha |
| Oblika | Dome |
| Ločljivost kamere | 4MP |
| Leča | 3.3-10.3mm |
| Domet IR | 30m |
| Optični zoom | 3x |
| IP zaščita | IP66 |
| IK zaščita | IK10 |
| SD kartica | 128GB |
| WDR | 120dB |
| Kompatibilnost | SBP-301HMW2 |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NA ZALOGI |
AKCIJA
ANV-L7082R – dome IP kamera 4MP nastavljiva leča
366,00 € z vključenim DDV
Zunanja vandalska Dome kamera serije Wisenet A, 4MP @ 30 FPS, motorizirana varifokalna leča 3,1x (3,3~10,3 mm) (94,8° ~ 28,1°), WiseStream II, trojni kodek (H.265/H.264/MJPEG), 120dB WDR, IR LED 30 m (98,43 ft), dan in noč (ICR), virtualno območje (vdor/vstop/izhod), virtualna črta (prečkanje/smer), zaznavanje gibanja, SD kartica, IP66, IK10, PoE, v beli barvi
5 na zalogi (se lahko naroči)
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!

Ta izdelek: ANV-L7082R - dome IP kamera 4MP nastavljiva leča
5 na zalogi (se lahko naroči)
-
+
366,00 € z vključenim DDV
366,00 € z vključenim DDV
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!




