| Ident | 20101868 |
|---|---|
| Proizvajalec | Ajax |
| Oblika | Dome |
| Ločljivost kamere | 5MP |
| Leča | 2.8mm |
| Domet IR | 15m |
| IP zaščita | IP65 |
| SD kartica | 256GB |
| Zvok | Vgrajen mikrofon |
| Kompatibilnost | JunctionBox |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NI NA ZALOGI |
AX DOMECAM MINI (5 Mp/2.8 mm) White – dome IP kamera 5MP fiksna leča
254,98 € z vključenim DDV
5MP Dome IP kamera, AI človek, avto, domača žival, z vidnim kotom 110°, leča 2.8mm IR 15m, True WDR, mikrofonom in PoE/12V, resolucija 2880 × 1620, 25FPS, SD kartica do 256GB, vgrajen mikrofon, True WDR, IP65, v beli barvi.
Na voljo po naročilu
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!

Ta izdelek: AX DOMECAM MINI (5 Mp/2.8 mm) White - dome IP kamera 5MP fiksna leča
Na voljo po naročilu
-
+
254,98 € z vključenim DDV
254,98 € z vključenim DDV
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!




