| Ident | 20101487 |
|---|---|
| Proizvajalec | Dahua |
| Oblika | Dome |
| Ločljivost kamere | 5MP |
| Leča | 2.8mm |
| Domet IR | 30m |
| IP zaščita | IP67 |
| IK zaščita | IK10 |
| WDR | DWDR |
| Protokol | HDCVI/CVBS/AHD/TVI/CVI |
| Kompatibilnost | PFA136/PFB203W |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NA ZALOGI |
HAC-HDBW1500E-S2 – dome analogna kamera 5MP fiksna leča
93,94 € z vključenim DDV
5MP HDCVI IR Dome Kamera, max. 20 fps @ 5MP, HD in SD izhod, 2.8 mm fiksni objektiv (3.6 mm opcijsko), max. IR LED doseg do 30 m, Smart IR, IP67, IK10, napajanje DC12V, v beli barvi.
10 na zalogi (se lahko naroči)
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!

Ta izdelek: HAC-HDBW1500E-S2 - dome analogna kamera 5MP fiksna leča
10 na zalogi (se lahko naroči)
-
+
93,94 € z vključenim DDV
93,94 € z vključenim DDV
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!







