| Ident | 20101720 |
|---|---|
| Proizvajalec | Dahua |
| Oblika | Bullet |
| Ločljivost kamere | 5MP |
| Leča | 2.8mm |
| Domet IR | 30m |
| IP zaščita | IP67 |
| SD kartica | 256GB |
| WDR | 120dB |
| Analitika | SMD Plus |
| Zvok | Vgrajen mikrofon |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NI NA ZALOGI |
HFW2549S-S-IL- bullet IP kamera 5MP fiksna leča
246,44 € z vključenim DDV
5MP 1/2,7″ CMOS z nizko svetilnostjo in visoko ločljivostjo, oddaja do 5 MP (2960 × 1668) pri 20 sličicah na sekundo ter podpira 2688 × 1520 pri 25/30 sličicah na sekundo; kodek H.265, vgrajena topla luč in IR LED z največjo razdaljo osvetlitve 30 m, ROI, SMART H.264+/H.265+ za prilagodljivo kodiranje, način vrtenja, WDR, 3D NR, HLC, BLC, digitalni vodni žig, inteligentno spremljanje (vdor, tripwire), zaznavanje nenormalnosti, podpora do 256 G Micro SD kartice, vgrajen mikrofon, napajalnik 12VDC/PoE, zaščita IP67, SMD Plus, v beli barvi.
Na voljo po naročilu
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!

Ta izdelek: HFW2549S-S-IL- bullet IP kamera 5MP fiksna leča
Na voljo po naročilu
-
+
246,44 € z vključenim DDV
246,44 € z vključenim DDV
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!







