| Ident | 20101520 |
|---|---|
| Proizvajalec | Dahua |
| Oblika | Bullet |
| Ločljivost kamere | 8MP |
| Leča | 2.7-13.5mm |
| Domet IR | 60m |
| Optični zoom | 5x |
| IP zaščita | IP67 |
| IK zaščita | IK10 |
| SD kartica | 256GB |
| WDR | 120dB |
| Analitika | SMD Plus |
| Zvok | Vgrajen mikrofon |
| Kompatibilnost | PFA135/PFA130-E |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NI NA ZALOGI |
HFW2841T-ZAS – bullet IP kamera 8MP nastavljiva leča
408,70 € z vključenim DDV
8MP WDR IR Bullet mrežna kamera s 1/1.8” 8MP progresivnim CMOS senzorjem, podpira kodeka H.265 & H.264, pri 25/30fps pri 8MP ločljivosti (3840×2160). Vgrajene funkcije vključujejo WDR (120dB), Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC. Kamera omogoča uporabo Web viewer, CMS (DSS/PSS) & DMSS ter podpira Micro SD kartico do 128GB. Opremljena je z motoriziranim objektivom 3.7~11mm, maksimalen IR LED domet je do 60m. Ima zaščito IP67, možnost IK10 (izbirno), napajanje preko PoE in je na voljo v beli barvi.
Na voljo po naročilu
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!

Ta izdelek: HFW2841T-ZAS - bullet IP kamera 8MP nastavljiva leča
Na voljo po naročilu
-
+
408,70 € z vključenim DDV
408,70 € z vključenim DDV
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!







