| Ident | 20101513 |
|---|---|
| Proizvajalec | Dahua |
| Oblika | Bullet |
| Ločljivost kamere | 8MP |
| Leča | 2.8mm |
| Domet IR | 30m |
| IP zaščita | IP67 |
| SD kartica | 256GB |
| WDR | 120dB |
| Analitika | SMD 4.0 |
| Zvok | Vgrajen mikrofon |
| Kompatibilnost | PFA130-E |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NI NA ZALOGI |
HFW3841E-AS-S2- bullet IP kamera 8MP fiksna leča
359,90 € z vključenim DDV
8MP IR Mrežna Bullet Kamera WizSense, 8MP, 1/2.8” CMOS slikovni senzor, fiksni objektiv: 2.8mm, vgrajena IR LED, maks. IR razdalja do 30 m, alarm: 1 vhod, 1 izhod, avdio: 1 vhod, 1 izhod, podpira maks. 256 G Micro SD kartica, vgrajen mikrofon, napajanje 12V DC / PoE, zaščita IP67, SMD Plus, v beli barvi.
Na voljo po naročilu
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!

Ta izdelek: HFW3841E-AS-S2- bullet IP kamera 8MP fiksna leča
Na voljo po naročilu
-
+
359,90 € z vključenim DDV
359,90 € z vključenim DDV
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!






