| Ident | 20101488 |
|---|---|
| Proizvajalec | Dahua |
| Oblika | Bullet |
| Ločljivost kamere | 8MP |
| Leča | 2.7-13.5mm |
| Domet IR | 50m |
| Optični zoom | 5x |
| IP zaščita | IP67 |
| SD kartica | 256GB |
| WDR | 120dB |
| Analitika | SMD 4.0 |
| Funkcija | TIOC 2.0 |
| Zvok | Vgrajen mikrofon/zvočnik |
| Kompatibilnost | PFA135/PFA103-E |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NI NA ZALOGI |
HFW3849T1-ZAS-PV – bullet IP kamera 8MP fiksna leča
645,38 € z vključenim DDV
8MP Smart Dual Illumination Active Deterrence Vari-focal Bullet WizSense Mrežna Kamera, 8-MP 1/2.8″ CMOS image sensor, low luminance, and high definition image; izhod max. 8 MP (3840 × 2160)@25/30 fps, H.265 codec, high compression rate, ultra-low bit rate; vgrajena topla bela IR LED, max. IR led domet do 50 m in topla bela IR led do 40 m; ROI, SMART H.264+/H.265+, AI H.264/H.265, WDR, 3D NR, HLC, BLC; inteligentno spremljanje: vdor, tripwire (obe funkciji podpirata razvrščanje in natančno zaznavanje vozila in človeka); zaznavanje nenormalnosti: zaznavanje gibanja, maskiranje zasebnosti, spreminjanje scene, zaznavanje zvoka, brez kartice SD, polna kartica SD, napaka kartice SD, prekinitev povezave z omrežjem, konflikt IP, nezakonit dostop in zaznavanje napetosti; alarm: 1 vhod, 1 izhod; avdio: 1 vhod, 1 izhod; podpira max. 256 G Micro SD kartica; vgrajeni dvojni mikrofoni; 1-kanalni zvočnik; podpira dvosmerni pogovor; 12 VDC/PoE, IP67, IK10, zvočno in svetlobno alarmiranje (rdeča in modra luč), SMD 4.0; v beli barvi.
Na voljo po naročilu

Na voljo po naročilu








