| Ident | 20101799 |
|---|---|
| Proizvajalec | Dahua |
| Oblika | Video detekcija požara |
| Ločljivost kamere | 5MP |
| Leča | 2.0mm |
| Domet IR | 20m |
| SD kartica | 256GB |
| WDR | 90dB |
| Analitika | Detekcija dima/plamena |
| Zvok | Vgrajen mikrofon/zvočnik |
| Vgrajena baterija | Da |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NI NA ZALOGI |
HY-SAV849HA-E – dome IP kamera 5MP fiksna leča
280,60 € z vključenim DDV
Kamera z detekcijo dima, Inteligentni nadzorni sistem vključuje oddaljeno zaznavanje dima in video alarmno povezavo, zaznavanje plamenov, dvojno fotoelektrično zaznavanje dima, izjemno nizko porabo energije s 3-letno življenjsko dobo baterije, vgrajen brenčač z glasnostjo 85 dB, samopreizkus in opozorilo o nizki napolnjenosti baterije, zasnovo, odporno na prah in insekte, prilagodljive alarmne zvoke, 5MP CMOS slikovni senzor, kodek H.265, napredno obdelavo slike (WDR, 3D NR, itd.), 2/2 alarmni vhod/izhod, 1/1 avdio vhod/izhod, podporo za 256 GB Micro SD kartico, vgrajen mikrofon in zvočnik, napajanje 12V DC/PoE ter doseg IR LED do 20 m. V beli barvi.
Na voljo po naročilu

Na voljo po naročilu











