| Ident | 20101640 |
|---|---|
| Proizvajalec | Dahua |
| Oblika | Bullet ANPR |
| Ločljivost kamere | 4MP |
| Leča | 2.7-12mm |
| Domet IR | 60m |
| Optični zoom | 4x |
| IP zaščita | IP67 |
| IK zaščita | IK10 |
| WDR | 140dB |
| Analitika | Branje registrskih tablic |
| Barva | Siva |
| Zaloga | NA ZALOGI |
ITC413-PW4D-IZ1 – bullet kamera za branje tablic 4MP nastavljiva leča
950,38 € z vključenim DDV
Kamera Dahua Access ANPR, visokozmogljiv slikovni senzor in procesor CMOS, ki podpira neprekinjeno pridobivanje metapodatkov 24/7; sprejema inteligentne algoritme globokega učenja in podpira prepoznavanje vozil brez dovoljenja ter tipa, znamke in barve vozil; vgrajena signalna vrata, podatkovna vrata, komunikacijska vrata in daljinski krmilniki pomagajo pri nadzoru zunanjih naprav, kot so vstopne in izstopne pregrade; vgrajena LED za poenostavljeno namestitev in zagon; struktura vse v enem z razvodno omarico in nosilcem ter ima tudi nizko porabo energije, IP67 in IK10; podpira zaznavanje vdorov in ležanja ter sproži svetlobne in glasovne alarme, ko pride do dogodkov na obodu, da aktivno odvrača tarče; avdio posnetke po meri lahko tudi uvozite in urejate; preprosto se prilagaja scenarijem s pomočjo motoriziranega objektiva s spremenljivim žariščem; zaznavanje 3-8 m, v sivi barvi.
8 na zalogi (se lahko naroči)

8 na zalogi (se lahko naroči)




