| Ident | 20101895 |
|---|---|
| Proizvajalec | Tiandy |
| Oblika | Dome |
| Ločljivost kamere | 5MP |
| Leča | 2.8mm |
| Domet IR | 30m |
| IP zaščita | IP66 |
| IK zaščita | IK10 |
| SD kartica | 512GB |
| WDR | 120dB |
| Funkcija | Starlight |
| Zvok | Vgrajen mikrofon |
| Kompatibilnost | A29/A25/A36/A35 |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NA ZALOGI |
TC-C35KS – dome IP kamera 5MP fiksna leča
175,68 € z vključenim DDV
5MP fiksna Starlight IR dome kamera, kovinsko ohišje, ločljivost do 5MP (2880×1620@30fps), kodeki S+265/H.265/H.264B/H.264M/H.264H, svetlobna občutljivost: barvno 0.002Lux@(F1.6, AGC ON), črno-belo 0Lux z IR, IR doseg do 30m, vgrajen mikrofon, podpora za microSD/microSDHC/microSDXC kartico do 512GB, podpora za klasifikacijo ljudi/vozil, delovna temperatura -40C~65C (-40F~149F), 95%RH, napajanje DC12V±25% (maks. 7W) ali PoE IEEE 802.3af (maks. 7.5W), zaščita IP66, IK10, v beli barvi.
28 na zalogi (se lahko naroči)
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!

Ta izdelek: TC-C35KS – dome IP kamera 5MP fiksna leča
28 na zalogi (se lahko naroči)
-
+
175,68 € z vključenim DDV
175,68 € z vključenim DDV
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!



