| Ident | 20101854 |
|---|---|
| Proizvajalec | Tiandy |
| Oblika | Bullet |
| Ločljivost kamere | 8MP |
| Leča | 2.8mm |
| Domet IR | 50m |
| IP zaščita | IP67 |
| SD kartica | 512GB |
| WDR | 120dB |
| Funkcija | Color Maker |
| Zvok | Vgrajen mikrofon |
| Kompatibilnost | TC-P54BM Spec:V5/A35/A36 |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NA ZALOGI |
TC-C38WQ – bullet IP kamera 8MP fiksna leča
339,16 € z vključenim DDV
8MP fiksna EW kamera (ColorMaker), kovinsko ohišje, 3840×2160@20fps, podpora za S+265/H.265/H.264B/H.264M/H.264H/Motion JPEG, barvna občutljivost 0.002Lux@(F1.6,AGC ON), črno-bela 0Lux z IR, IR do 50m, vgrajen mikrofon in zvočnik, podpora za microSD/microSDHC/microSDXC kartico do 512GB, pametni nadzor, prepoznavanje ljudi/vozil, delovni pogoji -40C~65C, 95%RH, DC12V±25% maks. 7W, PoE IEEE 802.3af maks. 8.5W, IP67, v beli barvi.
23 na zalogi (se lahko naroči)
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!

Ta izdelek: TC-C38WQ - bullet IP kamera 8MP fiksna leča
23 na zalogi (se lahko naroči)
-
+
339,16 € z vključenim DDV
339,16 € z vključenim DDV
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!


