| Ident | 20101968 |
|---|---|
| Proizvajalec | Dahua |
| Oblika | Turret |
| Ločljivost kamere | 5MP |
| Leča | 2.8mm |
| Domet IR | 30m |
| IP zaščita | IP67 |
| WDR | DWDR |
| Zvok | Vgrajen mikrofon |
| Protokol | HDCVI/CVBS/AHD/TVI/CVI |
| Kompatibilnost | PFA130-E/PFB205W |
| Barva | Bela |
| Zaloga | NA ZALOGI |
HAC-HDW1500TLMQ-IL-S3 – turret analogna kamera 5MP fiksna leča
68,32 € z vključenim DDV
5MP največ 25 sličic/s pri 5MP (16:9 video izhod); Starlight, 3D zmanjševanje šuma; Smart Dual Light; razdalja osvetlitve do 30 m; vgrajen mikrofon; fiksna leča 2,8 mm; preklop med CVI/CVBS/AHD/TVI; IP67, 12 V DC., v beli barvi.
13 na zalogi (se lahko naroči)
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!

Ta izdelek: HAC-HDW1500TLMQ-IL-S3 - turret analogna kamera 5MP fiksna leča
13 na zalogi (se lahko naroči)
-
+
68,32 € z vključenim DDV
68,32 € z vključenim DDV
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!







