| Ident | 70100017 |
|---|---|
| Proizvajalec | Liftmaster |
| Oblika | Pogon dvižna vrata |
| Navor | 600N |
| Max.širina vrat | 5m |
| Max.teža vrat | 100kg |
| Hitrost odpiranja | 160mm/s |
| Max.vlečna sila | 600N |
| Prenos | Zobati jermen |
| Napetost motorja | 24VDC |
| Okolje | Notranje |
| Montaža | Nadomet |
| Barva | Črna |
| Zaloga | NA ZALOGI |
AKCIJA
LM60EVFA – pogon dvižnih vrat
389,35 € z vključenim DDV
Pogon dvižnih vrat, za vratn širine do največ 5m / 100kg, višina vrat nastavljiva do 2.5m, max. vlečna sila 600N, Enostavna namestitev in programiranje, napajanje 240VDC, prenos moči zobati jermen, hitrost odpiranja 160mm/s, avtomatska zaznava ovir, preobremenitve, soft start/stop, -30°C +55°C, opcijsko dodatno upravljanje prek pametnega telefona myQ, v kompletu z 2 x daljinski upravljalnik TX4EVF, 5 letna garancija na motor, v črni barvi.
1 na zalogi (se lahko naroči)
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!

Ta izdelek: LM60EVFA - pogon dvižnih vrat
1 na zalogi (se lahko naroči)
-
+
389,35 € z vključenim DDV
389,35 € z vključenim DDV
POVEZANI IZDELKI - Individualni popusti povezanih izdelkov bodo obračunani v košarici!



